Dying Light 2 z „całkowicie darmowym rozdziałem”. Techland przedstawia nowości

Gry
2117V
Dying Light 2 - Rozdział 1
Wojciech Gruszczyk | 13.06.2022, 16:13

Techland rozpoczyna konkretną rozbudowę Dying Light 2 i twórcy właśnie przedstawili „w pełni darmowy Rozdział: In the Footsteps of a Nightrunner”. Gracze mogą liczyć na nową zawartość.

Dying Light 2 zadebiutował w lutym i twórcy zdążyli już potwierdzić plany dotyczące rozszerzeń. Zanim jednak wyruszymy na pierwszą, płatną przygodę, która rozbuduje nasze doświadczenie – deweloperzy właśnie potwierdzili plany dotyczące darmowych Rozdziałów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy za pomocą dużych aktualizacji chcą wprowadzać do gry nową zawartość, wydarzenia i systemy. Na dobry początek do Dying Light 2 trafił między innymi oczekiwany Tryb Fotograficzny, ale „ In the Footsteps of a Nightrunner” ma zapewnić znacznie więcej atrakcji.

„Twoim zadaniem jest pomóc Harperowi, Nocnemu Biegaczowi z dawnych lat, w jego walce ze Specjalnymi Zarażonymi, którzy zagrażają mieszkańcom Miasta, w zamian za dostęp do potężnego, w pełni nowego wyposażenia”.

Techland zadbał o między innymi nowy system rang, kolejną misję, wcześniej niedostępnych wrogów oraz specjalną walutę. Tak prezentują się szczegóły:

  • Agent Rozdziału – poznaj Harpera, byłego Nocnego Biegacza, który pełni rolę wprowadzenia do nowej przygody. Znajdziecie go w Kantynie Rybie Oko. Waszym zadaniem będzie wsparcie go w wyeliminowaniu zagrożenia ze strony Specjalnych Zarażonych.
  • Nowy system rang i zawartość do odblokowania – odkryjcie system, który podnosi poziom zaufania między Wami a Waszym Agentem poprzez wypełnianie jego zadań. Ponadto, z wystarczającą liczbą punktów reputacji, możecie podnosić swoją rangę, aby odblokowywać dostęp do zaawansowanej broni, strojów i przedmiotów.
  • Codzienne i cotygodniowe zadania specjalne – zmierzcie się z Zarażonymi w serii codziennych i cotygodniowych nocnych zadań, dzięki którym możecie zdobyć punkty reputacji.
  • Dwie nowe waluty – aby zakupić nowe przedmioty, musicie najpierw zebrać próbki mutacji z ciał Specjalnych Zarażonych oraz nabyć unikalne Tokeny Harpera w miarę zdobywania nowych rang.
  • Nowi wrogowie – poznajcie śmiertelnie niebezpiecznych i zaciekłych Zmutowanych Zarażonych, takich jak Volatile Tyrant czy Volatile Hive.
  • Misja w Rozdziale – kupcie specjalny Bilet na Misję w Rozdziale od Agenta Rozdziału i postarajcie się przetrwać bardzo wymagające i mordercze próby czasowe, które sprawdzą Wasze umiejętności skradania się, parkouru czy walki.
  • Nowa opcja: Tryb Fotograficzny – nasza fantastyczna społeczność o to prosiła, więc z przyjemnością spełniliśmy tę prośbę. Tryb Fotograficzny jest już dostępny! Róbcie zdjęcia, aby upamiętnić Wasze przygody w Mieście!

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun Rozdziału oraz Techland przygotował nawet specjalny odcinek cyklu „At the Fish Eye", w którym Lead UX/IU Designer Marcin Surosz szczegółowo prezentuje Tryb Fotograficzny.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Techland

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper