A Plague Tale: Requiem – już wkrótce poznamy ostateczną datę premiery gry. Twórcy zapraszają na pokaz

News
547V
A Plague Tale: Requiem wygląda cudownie. Twórcy potwierdzają premierę na XSX|S, PS5, Switchu i PC
Wojciech Gruszczyk | 13.06, 17:40

A Plague Tale: Requiem zostało zaprezentowane podczas wydarzeń związanych z Summer Game Fest, ale w trakcie przykładowo Xbox & Bethesda Games Showcase nie otrzymaliśmy ostatecznej daty premiery. Twórcy postanowili wstrzymać się z ujawnieniem informacji, by pod koniec miesiąca pokazać gameplay i przedstawić szczegóły debiutu.

Xbox & Bethesda Games Showcase wydawało się idealnym miejscem, by ostatecznie przedstawić datę premiery A Plague Tale: Requiem, ale wydawca i deweloperzy wpadli na inny pomysł. Pod koniec miesiąca zobaczymy kolejny pokaz przygody Amicii oraz Hugo i właśnie w tym czasie poznamy ostateczną datę debiutu gry zmierzającej na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, Nintendo Switcha (chmura) i komputery osobiste.

23 czerwca o godzinie 11:00 na kanale Focus Entertainment zostanie opublikowany materiał, który przedstawi ostateczną datę premiery A Plague Tale: Requiem, ale zarazem deweloperzy pokażą gameplay. Twórcy pokażą przygotowane mechaniki.

Możemy mieć pewność, że A Plague Tale: Requiem trafi na rynek w 2022 roku, a według plotek produkcja ma zadebiutować w okresie wakacyjnym, ale przynajmniej aktualnie musimy zaczekać na szczegóły.

A Plague Tale: Requiem trafi w dniu premiery do Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper