System Shock powraca z dalekiej podróży. Nightdive Studios zaprezentowało grę

News
1260V
System Shock otrzyma serial. Twórcy postawili na adaptację z aktorami
Wojciech Gruszczyk | 12.06, 22:42

Na PC Gaming Show pojawił się nowy zwiastun z pełnego odświeżenia System Shock. Gra zmierza na rynek i materiał powinien przypaść do gustu wszystkim fanom oryginału. Na wydarzeniu pojawił się nawet Warren Spector.

System Shock Remake to odświeżona wersja klasyka-hitu z 1994 roku. Twórcy postanowili upiększyć grafikę oraz dostosować gameplay do współczesnych realiów, by zapewnić graczom oczekiwane wrażenia – tytuł ma zachwycić sympatyków oryginału, ale również zachęcić nową społeczność, która nie miała okazji zagrać w pierwszą wersję pozycji. 

Deweloperzy w najnowszym zwiastunie postanowili zaprezentować „wszystkiego po trochu” – widzimy tutaj trochę akcji, horroru, odświeżonych cieni, neonów oraz oczywiście SHODAN. 

Niestety, wciąż nie znamy daty premiery System Shock Remake, ale autorzy potwierdzili, że grę „można przejść od początku do końca, wszystkie bronie i przeciwnicy są na swoim miejscu i działają”. Autorzy zajmują się teraz „dopieszczeniem” całości, by pozycja w dniu premiery dosłownie błyszczała.

Studio potrzebuje jeszcze trochę czasu, ponieważ System Shock Remake zmierza na PC i konsole, więc dopracowanie wszystkich wersji trwa więcej niż rozwijanie gry na jedną platformę.

Źródło: PC Gaming Show

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper