Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Oglądajcie z nami wielkie wydarzenie Microsoftu

Gry
5350V
Xbox & Bethesda Games Showcase 2022
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2022, 18:35

Amerykanie w bardzo spokojny sposób rozpoczęli 2022 rok, ale nadszedł czas na wyciągnięcie kilku asów z rękawa i pokazanie projektów rozwijanych przez ponad 20 zespołów Phila Spencera. Zamierzacie oglądać prezentację? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Na zeszłorocznym Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych gier i na dzisiejszym wydarzeniu będzie podobnie. Microsoft potwierdził, że zamierza pokazać sporo tytułów i możemy mieć pewność jednego – większość gier trafi do Xbox Game Pass. Amerykanie nie ukrywają, że skupiają się na tej usłudze, co w zasadzie nie powinno nikogo dziwić.

Dzisiaj jednak możemy być świadkami ważnego dnia dla Microsoftu i sympatyków Xboksa, ponieważ podczas Xbox & Bethesda Games Showcase mamy zobaczyć gry, które trafią na konsole Amerykanów jeszcze w najbliższych miesiącach oraz w następnym roku.

Xbox & Bethesda Games Showcase rozpocznie się o godzinie 19:00, a na naszej stronie znajdziecie wszystkie gry, które Microsoft prezentował podczas swojego wydarzenia. Zachęcamy do wspólnego oglądania pokazu, podczas którego nie powinno zabraknąć takich tytułów jak Forza, Redfall czy Starfield.

Źródło: Własne

Komentarze (261)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper