Twórca The Last of Us rozwija tajny tytuł na PS5. Neil Druckmann nie jest gotowy, by ujawnić grę

News
809V
Naughty Dog
Wojciech Gruszczyk | 10.06, 18:08

Neil Druckmann potwierdził, że rozwija nową produkcję na PlayStation 5 i przynajmniej aktualnie deweloper nie zamierza ujawnić projektu – sytuacja jednak może się zmienić w momencie, gdy ktoś w Sony zdecyduje się pokazać grę przed czasem.

Neil Druckmann pojawił się na Summer Game Fest, ale przedstawiciel Naughty Dog nie mógł w chwale zaprezentować The Last of Us Part I, ponieważ jeden z pracowników z Sony dodał przed czasem produkcję do sklepu PlayStation Direct.

Twórca The Last of Us 2 nie jest bezpośrednio związany z The Last of Us Part I, ponieważ nad projektem czuwa inny zespół, jednak podczas wczorajszego wydarzenia deweloper potwierdził, że rozwija tajny tytuł – Neil Druckmann nie porzucił opracowywania nowych tytułów:

„Nadal tworzę gry, nie zrezygnowałem z pracy. Jest trochę za wcześnie, aby o tym mówić. Może gdyby ktoś z PlayStation zrobił leak, to moglibyśmy porozmawiać o tym teraz, w przeciwnym razie zachowamy to dla siebie. Mam nowy projekt, ale zachowamy go na kolejny Summer Game Fest”.

Deweloper odniósł się do ujawnienia The Last of Us Part I, ale warto podkreślić, że nową grę doświadczonego twórcy mamy poznać w przyszłym roku.

Trudno jednak powiedzieć, co to tak naprawdę jest. Co chcielibyście zobaczyć od Naughty Dog, The Last of Us 3, Uncharted 5 lub nowe IP?

Źródło: psu

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper