Epic Games Store Summer Showcase zaprezentuje nowe gry. Oglądajcie z nami pokaz

Gry
1479V
Epic Games Store Summer Showcase
Wojciech Gruszczyk | 10.06.2022, 19:50

Epic Games nie zwalnia i producent Unreal Engine oraz Fortnite zaprasza graczy na kolejną konferencję. Podczas Epic Games Store Summer Showcase zobaczymy nowe gry, które w przyszłości trafią do sklepu korporacji.

Epic Games wykorzystuje Summer Game Fest, by zaprezentować nowości zmierzające do sklepu. Już dzisiaj o 20:00 rozpocznie się wydarzenie, które powinno pokazać, jakie plany na kolejne miesiące ma Tim Sweeney. Jak wiadomo jego korporacja coraz śmielej inwestuje duże pieniądze, by przejmować gry na czasową lub pełną ekskluzywność (tytuły nie trafiają na Steam), ale jednocześnie firma zapewnia możliwość tworzenia gier deweloperom.

Epic Games Store Summer Showcase może zaprezentować kilka konsolowych produkcji, które w przyszłości zawędrują na PC – w ostatnim czasie pojawiły się plotki dotyczące daty premiery Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei czy też przeniesienia Returnal i Sackboy: Wielka Przygoda na komputery osobiste.

Zamierzacie oglądać Epic Games Store Summer Showcase? Jeśli tak to zapraszamy do wspólnej zabawy. Trudno powiedzieć, co szykuje firma, ale liczymy na kilka przyjemnych niespodzianek.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper