Call of Duty Modern Warfare 2 w wyższej cenie także na PS4 i XOne. Activision potwierdza [Aktualizacja#1]

News
2355V
Call of Duty Modern Warfare 2
Iza Łęcka | 09.06, 12:40

Pod koniec października gracze zapoznają się z nową produkcją Activision, którą tym razem opracowuje zespół Infinity Ward. Wczoraj potwierdzono, że tytuł zadebiutuje w dwóch wersjach – po ogłoszeniu wydawcy nie powinniśmy liczyć na trzecie, tańsze wydanie przygotowane wyłącznie z myślą o konsolach starszej generacji.

Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 2 rozbudził oczekiwania społeczności, która ma ochotę na kolejny shooter pełen zawartości. Twórcy podzielili się pierwszymi konkretami na temat kampanii fabularnej, trybów oraz dwóch wydań produkcji na konsole i PC – zestaw na PS5 i PS4 lub XSX|S i XOne został wyceniony na 349 zł, natomiast specjalna edycja kosztuje 459 zł.

Mogliśmy jednak sądzić, że wydawca zaplanował przygotowanie wersji wyłącznie na wcześniejsze sprzęty Sony czy Microsoftu – Activision najwyraźniej wpadło na zupełnie inny plan. Zgodnie z oficjalną grafiką gracze, którzy zamierzają sprawdzić Call of Duty Modern Warfare 2, ale posiadają tylko sprzęt poprzedniej generacji, muszą sięgnąć po Zestaw Międzygeneracyjny:

Call of Duty Modern Warfare 2 - wydania

Jest to prosty plan, by także klienci z PS4 i XOne sięgnęli po pozycję w wyższym standardzie cenowym.

Nadal można mieć nadzieję, że firma wprowadzi pewne zmiany i przedstawi wydanie przeznaczone tylko na PlayStation 4 i Xboksa One, lecz jak na razie o wskazanym rozwiązaniu nie ma mowy. Pomysł wydaje się niezwykle sprytny – gra będzie sprzedawana w wyższej kwocie, dodatkowo nie pojawią się zastrzeżenia do braku bezpłatnej aktualizacji z PS4 na PS5 czy XOne na XSX|S.

Wczoraj przekazywaliśmy, że gra na PC również będzie droższa.

Aktualizacja #1

Redakcja VGC otrzymała potwierdzenie od rzecznika Activision - przedstawiciel wydawcy przyznał, że najnowsza odsłona Call of Duty nie będzie dostępna w osobnej wersji na PlayStation 4 i Xboksy One.

Źródło: VGC

Komentarze (147)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper