Sonic Frontiers na rozgrywce, a Sonic Origins na zwiastunie. SEGA promuje Niebieskiego Jeża

Gry
706V
Sonic Origins
Wojciech Gruszczyk | 07.06.2022, 19:58

SEGA zorganizowała dzisiaj Sonic Central, który pozwolił spojrzeć na dwie produkcje z serii Sonic. Gracze mogą liczyć na klasyczne doświadczenie oraz nowy rozdział w historii całego uniwersum rozwijanego przez japońską korporację.

W ostatnich dniach mieliśmy często okazję oglądać nowe materiały z Sonic Frontiers. SEGA w konkretny sposób rozpoczęła kampanię promocyjną tytułu, ale nadal nie otrzymaliśmy daty premiery, więc możemy spodziewać się, że produkcja zostanie zaprezentowana na Summer Game Fest – będzie to na pewno dobra okazja do przedstawienia kolejnego wideo, który zobaczą widzowie z całego świata.

SEGA nie zapomniała także o zestawie Sonic Origins – jak wiadomo pakiet składający się z klasycznych odsłon serii zadebiutuje już 23 czerwca. Dzisiaj mogliśmy spojrzeć na materiał składający się z kilku fragmentów rozgrywki.

Cały Sonic Central zobaczycie poniżej, jednak warto podkreślić, że było to mniejsze wydarzenie – firma pokazała nowe ujęcia z Sonic Primal (serial od Netflixa), Sonic, Knuckles oraz Tails trafią do Fall Guys, a jeszcze w tym roku zadebiutuje krótsza animacja „Sonic Frontiers Prologue”. Show trwało 10 minut.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper