Iron Harvest z dużą, darmową aktualizacją. Twórcy znacząco rozbudowali grę

Gry
788V
Iron Harvest Complete Edition
Wojciech Gruszczyk | 07.06.2022, 20:56

King Art Games przypomina graczom o Iron Harvest. Deweloperzy opracowali dużą i zarazem bezpłatną aktualizację, która w ciekawy sposób rozwija grę. Zainteresowani sprawdzą ponad 40 wcześniej niedostępnych misji.

Iron Harvest zadebiutowało pierwotnie na PC, ale w zeszłym roku produkcja została przeniesiona na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Deweloperzy opracowują jeszcze wydanie na PlayStation 4 oraz Xboksa One, ale przynajmniej aktualnie nie potwierdzono, kiedy możemy spodziewać się premiery gry.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy jednak nie zapomnieli o IP – Iron Harvest otrzymał darmowy dodatek. Kampania mapy świata zapewnia ponad 40 nowych misji i jest to pierwszy z trzech darmowych aktualizacji, którą już teraz możemy pobrać na PC, a wkrótce pliki trafią na konsole.

„Kampania na mapie świata daje ekscytującą możliwość na doświadczenie bogatego, świata alternatywnej historii gry. Państwa walczące o ochronę swoich nowych map i uzyskanie stabilnej kontroli nad terytoriami. Zasady rozgrywki są proste, ale głębia taktyczna ma własną krzywą nauki i daje graczom wiele sposobów na zoptymalizowanie własnej strategii. Zadania i bitwy zadecydują o rezultatach!”

Deweloperzy zapewnią wymagające misje dla jednego gracza, a podczas akcji powrócimy na 60 map oryginalnej gry – studio jednak zapewnia „świeże podejście”. Twórcy dostosowali parametry startowe i warunki zwycięstw, by podczas akcji śmiałkowie mogli mierzyć się z ciekawymi wyzwaniami. W grze pojawi się nawet kilka odnowionych typów maszyn.

„Gracz ma do wyboru kilka konfiguracji mapy świata, wszystkie z własnym taktycznym podziałem terytoriów i warunkami zwycięstwa. Każda mapa świata będzie również oferować niestandardowy edytor kampanii, pozwalający graczom na stworzenie własnej mapy świata do podboju. Ponadto, nowa mapa do gry wieloosobowej/potyczek Forgotten Fortress zaprowadzi graczy na niebezpieczną pustynię Arabii. Razem z ostatnimi poprawkami balansu i stabilności, ta aktualizacja rozszerza Iron Harvest jeszcze bardziej, czyniąc go jedną z największych strategii czasu rzeczywistego w sprzedaży”.

Źródło: Informacja prasowa - Koch Media Poland

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper