Spider-Man Remastered i Spider-Man: Miles Morales trafią na PC! Znamy datę premiery

News
2800V
Spider-MAN
Wojciech Gruszczyk | 03.06, 01:33

Sony potwierdziło kolejny port hitu z PlayStation na PC. Już wkrótce Spider-Man zadebiutuje na komputerach osobistych. Gracze mogą liczyć na wyjątkową historię Petera Pakera i tytuł trafi na nową platformę jeszcze w 2022 roku.

Sony sięgnęło po prawdziwego pewniaka? Spider-Man osiągnął wielki sukces na PS4 i PS5, a teraz z produkcją zapoznają się kolejni gracze. Tytuł w wersji Remastered wyląduje na PC już 12 sierpnia, więc możecie szykować sprzęt na tę wyjątkową podróż. To zdecydowanie jeden z najlepszych tytułów z poprzedniej generacji. Producent  potwierdził również, że w 2022 roku na komputerach osobistych zadebiutuje również Spider-Man: Miles Morales. Aktualnie jednak musimy zaczekać na potwierdzenie daty  premiery. 

Pojawienie się Spider-Mana na PC można uznać za bardzo dobry ruch ze strony Sony, ponieważ przygoda Petera Parkera to jedna z najlepszych gier z czasów PlayStation 4. Tytuł został doceniony przez graczy oraz dziennikarzy, a dodatkowo korporacja zaoferuje społeczności z komputerów historię Milesa Moralesa.

Źródło: State of Play

Komentarze (202)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper