Roger Żochowski Roger Żochowski 05.08.2014 10:53
Odzież z motywami z gier wideo atakuje polskie sieci sklepów!
5855V

Odzież z motywami z gier wideo atakuje polskie sieci sklepów!

Kiedyś o koszulce z motywem z mojej ulubionej gry mogłem jedynie pomarzyć. Alternatywą były wszelkiego rodzaju konkursy i wyjazdy na targi, na których to przy odrobinie szczęścia można było zdobyć kilka "okazów".Czasy się jednak zmieniły - duże sieci odzieżowe coraz częściej korzystają z dobrodziejstw naszej branży. 

Tylko w ostatnich miesiącach ciuchy z motywami związanymi z grami wideo można było znaleźć w takich sklepach jak Pull & Bear, Bershka, House, Cropp, H&M, Terranova czy C & A. Z rozmów z pracownikami tych sieci można wywnioskować, że klienci bardzo chętnie sięgają po tego rodzaju koszulki, a w wielu przypadkach najpopularniejsze rozmiary znikają z półek w kilka dni od rozpoczęcia sprzedaży.

 
Warto zaznaczyć, że na koszulkach pojawiają się zarówno kultowi bohaterowie, jak i marki, które dopiero od niedawna funkcjonują w świadomości graczy. Dla przykładu letnia kolekcja House & Cropp oferowała koszulki promujące takie serie i gry jak Assassin's Creed, Street Fighter, World of Tanks, BioShock czy Call of Duty. Z kolei w Sieci C & A na wieszakach wiszą T-Shirty z trzema motywami z Pro Evo. W Polsce wyrwanie odzieży z Mario czy Soniciem również nie stanowi już problemu. 
 
Ceny takich koszulek wahają się od 29 złotych do 89, w zależności od sklepu. W galerii możecie zobaczyć kilka przykładowych koszulek, które można było (lub w dalszych ciągu można), wyrwać w naszych sklepach. Dajcie znać w komentarzach czy trafiliście gdzieś na podobne akcje. 

Tagi: