God of War Ragnarok – data premiery zostanie ujawniona już wkrótce? Sony ma szykować się na pokaz gry

Plotka
1662V
God of War Ragnarok - Kratos
Wojciech Gruszczyk | 02.06, 17:09

Już dzisiaj odbędzie się kolejny State of Play, ale podczas imprezy Sony możemy nie usłyszeć o God of War Ragnarok. Tytuł prawdopodobnie pojawi się na State of Play, podczas którego powinniśmy poznać ostateczną datę premiery.

Czy God of War Ragnarok zadebiutuje w 2022 roku? Twórcy z Santa Monica wielokrotnie powtarzali, że gra nie zostanie opóźniona, jednak ostatnie ruchy korporacji sprawiają, że nawet najwięksi entuzjaści działań Sony zaczynają mieć pewne wątpliwości.

Korporacja ma jednak szykować się na prezentację God of War Ragnarok – tytuł podobno nie zostanie pokazany na dzisiejszym State of Play, a dopiero w przyszłym tygodniu podczas Summer Game Fest.

W sprawie ogłoszenia wypowiedziały się dwie osoby: Tidux (informator związany z marką PlayStation) oraz Roberto Serrano (włoski analityk i insider, który kilka tygodni przed oficjalnym ogłoszeniem, wspominał o opóźnieniu Starfielda):

„Słyszałem, że data premiery #Ragnarok pojawi się na #SummerGameFest”.

„Tak, to właśnie słyszałem”.

Warto przypomnieć, że choć dzisiejszy State of Play odbywa się w ramach Summer Game Fest, to jednocześnie Sony pojawiło się na liście producentów i wydawców, którzy mają pokazywać swoje gry podczas wydarzenia Geoffa Keighley'a.

Źródło: Twitter

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper