Pokemon Scarlet/Violet na zwiastunie. Znamy datę premiery

Gry
1535V
Pokemon Scarlet/Violet - Startery
Wojciech Gruszczyk | 01.06.2022, 15:00

The Pokemon Company właśnie zaprezentowało zwiastun Pokemon Scarlet i Pokemon Violet. Produkcje zadebiutują jeszcze w 2022 roku i teraz możemy przygotowywać się na premierę kolejnej gry z serii Pokemon.

9. generacja Pokemonów została zapowiedziana w lutym i właśnie za pomocą tej informacji The Pokemon Company świętowało 25-lecie marki. Teraz jednak nadszedł czas na konkrety i właśnie otrzymaliśmy zwiastun, który przygotowuje graczy na wielką premierę.

Pokemon Scarlet/Violet to „najnowszy rozdział serii Pokemon”, który zapewni „ewolucyjny krok” i zaoferuje graczom „swobodną eksplorację w bogatym otwartym świecie”. Nie jest zaskoczeniem, że deweloperzy chcą wykorzystać patenty z klasycznych odsłon serii, ale rozbudować rozgrywkę o najważniejsze elementy z Pokémon Legends: Arceus.

W Pokemon Scarlet/Violet otrzymamy ponownie dostęp do trzech starterów (trawiasty Sprigatito, ognisty Fuecoco i wodny Quaxly).

Zwiastun potwierdza, że już 18 listopada 2022 roku z Pokemon Scarlet i Pokemon Violet będą mogli zapoznać się wszyscy posiadacze Nintendo Switchów. Na materiale widzimy zróżnicowane lokacje – gracze będą swobodnie przemieszczać się po terenach, a podczas walki chwycimy za Pokeball i przywołamy jednego z wcześniej złapanych stworków. Film pokazuje okładki oraz potwierdza dwa nowe legendarne Pokemony – Koraidon i Miraidon będą zdobić kolekcje największych fanów IP.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper