Battlefield 2042 ze specjalistką z Polski. Ewelina Lis ma trafić do gry w 1. sezonie rozgrywek

Plotka
1479V
Battlefield 2042 Ewelina Lis
Wojciech Gruszczyk | 30.05, 14:55

DICE w czerwcu przedstawi wszystkie szczegóły 1. sezonu rozgrywek w Battlefieldzie 2042 i najwidoczniej na liście pojawi się pierwsza polska specjalistka. Do gry ma trafić Ewelina Lis, która będzie korzystać ze specjalnej wyrzutni rakiet.

Powracają plotki dotyczące nowej specjalistki zmierzającej do najnowszej gry DICE. Na początku miesiąca temporyal przedstawił pierwsze informacje na temat nowej postaci zmierzającej do strzelanki i gracz kontynuował swoje dochodzenie. W plikach produkcji znalazły się już konkretne szczegóły dotyczące Eweliny Lis.

W 1. sezonie rozgrywek Battlefield 2042 ma trafić do gry polska operatorka korzystająca z wyrzutni rakiet, ale w grze pojawi się także Przepustka Bojowa Premium oraz dwa nowe helikoptery – RAH-68 Shoshone i KA-99 Hannibal.

„Ostateczna aktualizacja dotycząca zawartości powiązanej z #Battlefield2042 „Sezon 1: Godzina zero”:

- Nowa specjalistka: Ewelina Lis

- Gadżet wyrzutnia rakiet z przewodnikiem

- Stealth Helikoptery

- Dedykowane listy odtwarzania Exposure

- Przepustki bojowe premium

Dodatkowe Szczegóły”

DICE w następujących tygodniach powinno ujawnić kompletne szczegóły dotyczące 1. sezonu rozgrywek. W końcu tytuł DICE otrzyma nową zawartość, a zarazem gracze rozpoczną rywalizację w oficjalnych rozgrywkach.

Warto zwrócić uwagę, że na liście nowości kolejny raz pojawia się przepustka sezonowa – najwidoczniej za jej pomocą DICE będzie chciało zachęcić graczy do płacenia dodatkowych pieniędzy na najnowszego Battlefielda.

Źródło: temporyal

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper