Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2014 10:04
Nowy Battlefront nie będzie związany z nadciągającą kinową odsłoną "Gwiezdnych Wojen”
650V

Nowy Battlefront nie będzie związany z nadciągającą kinową odsłoną "Gwiezdnych Wojen”

Zwiastun Star Wars: Battlefront (2015) był jedną z największych atrakcji konferencji prasowej EA w trakcie targów E3 2014. Dzisiaj firma podzieliła się z nami garścią informacji na temat tej produkcji.

Na początek mamy informację o związku gry z nadciągającym filmem, opatrzonym cyfrą 7. Okazuje się, że Star Wars: Battlefront (2015) nie będzie mieć ścisłego związku z powstającym właśnie kinowym dziełem.

Sprawę wyjaśnił dokładnie Patrick Soderlands z EA:
 

"To co tworzymy jest mocniej zakorzenione w tradycyjnym uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Gra niekoniecznie będzie mieć związek z powstającymi aktualnie filmami. Robimy tak, ponieważ chcemy przede wszystkim celebrować historię klasycznych "Gwiezdnych Wojen". Oczywiście w scenariuszu znajdzie się kilka drobnych nawiązań do nowego filmu, ale cały projekt nie jest z nim ściśle związany" - wyjaśnił Soderland.


EA ogłosiło, że Star Wars: Battlefront (2015) pojawi się na PS4, XONE i PC latem 2015 roku. Trzeba zatem uzbroić się jeszcze w sporo cierpliwości. Póki co firma nie ujawniła ani trochę rozgrywki z rzeczonej produkcji. Trailer opublikowany w trakcie tegorocznych targów E3 skupiał się raczej na procesie produkcji gry.

Czekamy również na pierwszy zwiastun siódmego epizodu filmowych "Gwiezdnych Wojen".

źródło

Tagi: