Star Wars Jedi: Ocalały oficjalnie! Zwiastun pokazuje nową historię Respawn

News
7532V
Star Wars Jedi Ocalały
Wojciech Gruszczyk | 27.05, 23:58

Potwierdziły się wszystkie plotki! Twórcy serii Titanfall oraz Apex Legends pracują nad Star Wars Jedi Ocalały. Produkcja zadebiutuje w przyszłym roku i na dobry początek otrzymaliśmy pierwszy zwiastun nowej gry.

Jak widać potwierdziły się wszystkie plotki i Jeff Grubb miał kolejny raz rację. Star Wars Jedi: Ocalały (Star Wars Jedi: Survivor) to najnowsza produkcja Respawn, która trafi na rynek w 2023 roku. Tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i komputery osobiste.

Gracze mogą szykować się na przygodówkę akcji w trzeciej osobie, której wydarzenia rozgrywają się pięć lat po Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Okazuje się, że Cal Kestis, jeden z ostatnich Jedi w galaktyce, musi zdobywać nowe umiejętności i rozwijać więź z Mocą, aby być o krok przed nieustannym pościgiem Imperium. Protagonista może ponownie liczyć na swojego małego przyjaciela BD-1.

Star Wars Jedi: Ocalały

Stig Asmussen, reżyser Upadłego Zakonu, który przed dołączeniem do Respawn był dyrektorem kreatywnym God of War 3, ponownie zajmuje się produkcją. Deweloper skomentował zapowiedź gry następującymi słowami:

„Jeszcze przed ukończeniem Jedi: Fallen Order, nasz zespół miał wizję tego, jak przenieść przygodę Cala, BD i całej załogi do sequela. W przypadku Jedi: Survivor pracujemy w ścisłej współpracy z Lucasfilm Games, aby wykorzystać spuściznę Jedi: Fallen Order. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię, aby stworzyć bardziej dynamiczną walkę Jedi oraz filmową fabułę, aby rozwinąć historię Cala, który dojrzewa i przetrwa w mrocznych czasach. Nie możemy się doczekać, aby jeszcze w tym roku podzielić się z całym światem większą ilością informacji na temat gry”.

Star Wars Jedi: Ocalały miecz

Źródło: YouTube.com

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper