God of War Ragnarok już wkrótce z wielką prezentacją? Twórcy opublikowali teaser

News
2472V
GOW Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 27.05, 19:32

Santa Monica Studio przygotowuje graczy na Ragnarok! Deweloperzy właśnie opublikowali kolejny teaser, który może zwiastować, że już niedługo zobaczymy nową produkcję PlayStation Studios. God of War Ragnarok może pojawić się na kolejnym State of Play.

Sony dzisiaj zapowiedziało nowy State of Play, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Na wydarzeniu nie powinno zabraknąć japońskich gier, ale bardzo możliwe, że zobaczymy również God of War Ragnarok.

W ostatnich dniach tytuł otrzymał rating w Korei, a nadciągające gadżety mają sugerować datę premiery, a teraz deweloperzy opublikowali krótką wiadomość. Santa Monica Studio życzy wszystkiego najlepszego Richardowi Schiffowi („Prezydencki poker”, „Kości”, „Człowiek ze stali”) i aktor pojawi się w God of War Ragnarok:

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @Richard_Schiff, nasz Wszechojciec Odyn!

Nie możemy się doczekać, aż zobaczycie go [OCENZUROWANE] i [OCENZUROWANE] w #GodofWarRagnarök!”.

Pojawiło się sporo informacji fanów, według których wiadomość Santa Monica Studio nie pojawiła się bez przyczyny, a deweloperzy chcą przygotować graczy na pokaz produkcji. God of War Ragnarok to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegorocznych premier i na pewno znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie sprawdzi nowy gameplay z gry.

Źródło: SonySantaMonica

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper