Top Gun Maverick w Microsoft Flight Simulator. Zwiastun i gameplay zachęcają do darmowego dodatku

News
1130V
Microsoft Flight Simulator Top Gun
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 19:17

Już dzisiaj fani Microsoft Flight Simulator mogą sprawdzić zawartość związaną z filmem „Top Gun Maverick”. Na zainteresowanych czeka specjalne doświadczenie, które zostało udostępnione za darmo dla wszystkich posiadaczy gry opracowanej na zlecenie Microsoftu.

„Top Gun Maverick” jest już dostępny w pierwszych krajach, więc jednocześnie Microsoft udostępnił rozszerzenie do Microsoft Flight Simulator. Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ fani produkcji opracowanej przez Paramount Pictures mogą po zakończonym seansie chwycić w dłonie kontrolery i wyruszyć na podbój przestworzy.

Rozszerzenie „Top Gun Maverick” nie jest tak naprawdę wielkim dodatkiem, ponieważ gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w kilku wyzwaniach – w tym lądowaniu na pokładzie lotniskowca, co według udostępnionych informacji jest jedną z najbardziej wymagających operacji w świecie lotnictwa wojskowego.

Gracze jednak mogą również sprawdzić malowanie Maverick Edition dla samolotu F/A-18E Super Hornet. W grze pojawiły się także misje treningowe Super Hornet, dzięki której zainteresowani mają okazję sprawdzić wymagające manewry lotnicze, a dodatkowo deweloperzy zadbali o pięć szybkich, niskopoziomowych wyzwań w górach i kanionach, nigdy wcześniej nie ujawniony samolot hipersoniczny oraz misję, która pozwala wzbić się w stratosferę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper