Rola Amber Heard w Aquamanie 2 została zmniejszona, ale nie przez Johnny'ego Deppa

Filmy i seriale
2319V
Amber Heard - Aquaman
Wojciech Gruszczyk | 25.05, 20:56

„Aquaman 2” w przyszłym roku trafi do kin i w najnowszej produkcji DC Extended Universe nie zabraknie Amber Heard. Rola aktorki została jednak znacząco zmniejszona i decyzje Warner Bros. zostały podjęte jeszcze przed wybuchem sprawy z Johnnym Deppem.

Nadal trwa proces, w którym Johnny Depp oskarżył Amber Heard o zniesławienie, przez które gwiazdor „Piratów z Karaibów” stracił szansę na pracę w wielu znanych produkcjach. Aktorka podczas procesu wyjawiła, że konflikt z byłym mężem wpłynął na jej rolę w „Aquamanie 2” – Heard w trakcie rozprawy powiedziała, że walczyła o rolę, ponieważ Warner Bros. chciało ją całkowicie usunąć z projektu.

Sytuację skomentował Walter Hamada, szef DC Films, który nie zgodził się z aktorką i choć potwierdził, że rola Amber Heard w najnowszym projekcie DC Extended Universe została znacząco zmniejszona, to jednak Depp nie był w to zamieszany.

Przedstawiciel Warner Bros. potwierdził, że tak naprawdę problemem była relacja na linii Amber Heard - Jasona Momoa. Zdaniem Hamada, pomiędzy aktorami „nie było zbyt wiele chemii”.

Konflikt byłych małżonków nie był podobno w żaden sposób powiązany z ograniczeniem roli Amber Heard w „Aquamanie 2”, ponieważ od „bardzo wczesnego etapu prac nad filmem”, twórcy postawili na „kumpelską komedię” i chcieli skupić się na relacji Aquamana z Królem Ormem.

Mera w „Aquamanie 2” w obliczu Warner Bros. nie miała być romantyczną, pierwszoplanową postacią, którą widzieliśmy w pierwszej części, a raczej jako dodatek i właśnie z tego powodu zmniejszono rolę Heard.

Źródło: Gamingbible

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper