Darmowy Roller Champions już dostępny na PS5, XSX|S, PS4 i XOne. Gracze mogą sprawdzić pozycję Ubisoftu

News
647V
Roller Champions
Iza Łęcka | 25.05, 13:35

Po wielu latach prac i kilku przełożonych premierach, Roller Champions zostało udostępnione. Entuzjaści dynamicznych rywalizacji mogą sprawdzić najnowszą produkcję free-2-play francuskiego studia.

Już dzisiaj możemy się przekonać, czy starania Ubisoftu miały sens i Roller Champions ma szansę odnieść sukces, spotykając się ze sporym zaangażowaniem uczestników konkurencji. Tytuł trafił na serwery PlayStation i Xboksa, dzięki temu gracze mogą pobrać go na konsole (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One) oraz komputery osobiste (Uplay).

Ubisoft Montreal zaprasza śmiałków do 2032 roku, gdy na całym świecie powstały areny do rywalizacji na rolkach. Zawodnicy określani mianem współczesnych bohaterów ("czempionów rolek") gnają z prędkością 160 kilometrów na godzinę, wjeżdżają na rolkach po ścianach, robią liczne okrążenia i wykonują wsady, zdobywając punkty.

Roller Champions pobierzecie ze sklepu Sony i Microsoftu:

Darmowa pozycja jest kolejną próbą Ubisoftu w zakresie rozbudowania katalogu gier-jako-usług. Firma opracowuje przynajmniej kilka dużych produkcji, które zostaną zaoferowane bez początkowych opłat, ale ich ważnym elementem będą mikrotransakcje.

Zamierzacie wkroczyć na areny Roller Champions? Sprawdźcie poniższy materiał, który bardzo dokładnie prezentuje główne założenia gameplayu.

Źródło: PlayStation Store i Xbox Store

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper