Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.08.2014 12:22
Uncharted 4: A Thief’s End zostanie wzbogacone o kilka rozwiązań z The Last of Us
1461V

Uncharted 4: A Thief’s End zostanie wzbogacone o kilka rozwiązań z The Last of Us

W rozmowie z serwisem Eurogamer Evan Wells, z Naughty Dog wypowiedział się w sprawie dalszych planów studia i koncepcji dotyczących designu ostatniej części przygód Nathana Drake'a.

Po mroczniejszym The Last of Us niektórzy gracze zaczęli zastanawiać się nad tym, czy Uncharted 4: A Thief's End również podąży drogą utartego sukcesu Joela i Ellie. Na szczęście jedna z najlepszych ekip świata nadal myśli trzeźwo i nie wykastruje Nathana z tego, za co pokochaliśmy go najbardziej.

Uncharted jest zupełnie inną marką i trafia do swoich odbiorców zupełnie czymś innym. Nie sądzę aby The Last of Us miało wyznaczyć nowy kierunek, w którym podążą wszystkie nasze przyszłe gry. Zrazilibyśmy tym wielu fanów serii Uncharted.

W dalszej części rozmowy Evan Wells wspomniał, że mimo wszystko ich ostatnia gra wprowadziła wiele rozwiązań, które pojawią się w nowych przygodach Drake'a.

Chcemy zachować tą lekkość (serii). Myślę, że z technicznego punktu widzenia, wyciągnęliśmy trochę nauki z pracy nadThe Last of Us, którego elementy zasilą Uncharted - jednak nadal chcemy aby obydwa cykle pozostały różne.

źródło

 

Tagi: klimat the last of us uncharted uncharted 4: a thief's end