Thor 4 na pełnym zwiastunie. Christian Bale oficjalnie w MCU

Filmy i seriale
6987V
Thor 4
Iza Łęcka | 24.05, 07:00

8 lipca odbędzie się premiera kolejnej produkcji spod szyldu Marvel Cinematic Universe. Tym razem do głosu dojdzie Taika Waititi, który za sprawą „Thor: Miłość i grom” przedstawi nową przygodę, wprowadzi do superbohaterskiego uniwersum kolejnego złoczyńcę i pokaże prawdziwą potęgę Jane Foster. Christian Bale został pierwszy raz zaprezentowany jako Gorr Rzeźnik Bogów.

„Spider-Man: Bez drogi do domu” i „Doktor Strange w multiwersum obłędu” podejmowały wątek wieloświatów oraz licznych problemów bezpośrednio związanych z tym zagadnieniem, tymczasem nadciągający „Thor: Miłość i grom” skupia się na historii, w której były król Asgardu, syn Odyna i Friggi musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów. Ważną rolę w opowieści odegra Jane Foster, która otrzyma moce swojego ukochanego i jako Mighty Thor będzie władać piorunami oraz dzierżyć w ręce Mjolnir.

Na zwiastunie pierwszy raz widzimy Christiana Bale'a, który oprócz występu w wielu znakomitych produkcjach, będzie mógł dopisać do swojego CV występ w Marvel Cinematic Universe. Aktor znany z między innymi trylogii „Batmana” Christophera Nolana, „Mechanika”, „American Psycho”, „Fightera”, „Vice” wcielił się w Gorra Rzeźnika Bogów, który będzie stanowił nie lada wyzwanie dla głównych bohaterów.

Przed premierą „Thor: Miłość i grom” na Disney+ wystartuje także serial „Ms. Marvel”, którego zwiastun mogliśmy zobaczyć w połowie miesiąca. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony 8 czerwca.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper