The Last of Us zadebiutuje szybciej niż sądzimy? Reżyser wspomniał o oknie premiery

Filmy i seriale
1656V
The Last of Us HBO
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 18:11

Kantemir Balagov mógł napisać o kilka słów za dużo. Jeden z reżyserów „The Last of Us” nie może się doczekać premiery produkcji i podczas ostatniego wywiadu wspomniał o debiucie przygody Ellie i Joela na HBO.

W Kanadzie nadal trwają prace nad „The Last of Us”. Aktorzy mają zakończyć przygotowywanie ostatnich scen na początku czerwca, jednak przynajmniej aktualnie HBO, Sony czy też PlayStation nie zaprezentowały wielu materiałów z produkcji. Systematycznie docierają do nas materiały, które jednak są nagrywane przez lokalną społeczność.

Bardzo możliwe, że konkretna kampania marketingowa nadciąga, ponieważ „The Last of Us” może zadebiutować już na początku 2023 roku. Taką sytuację zasugerował Kantemir Balagov, który podczas ostatniego wywiadu wypowiedział następujące słowa:

„Gra The Last of Us ma szczególne miejsce w moim sercu, więc ten projekt był dla mnie ważny i było to moje pierwsze doświadczenie w serialu…

… nadal filmują. [Serial] powinien zostać wydany na początku przyszłego roku”

Kantemir Balagov zajmował się opracowaniem pierwszego odcinka, ale rosyjski twórca po zakończeniu pracy na planie powrócił do innych obowiązków. Twórca jednak sugeruje, że historia może zostać wydana już na początku 2023 roku.

Sytuacja jest ciekawa jeśli przypomnimy sobie słowa Jeffa Grubba, który twierdzi, że The Last of Us Remake zadebiutuje pod koniec 2022 roku. Czyżby Sony i HBO szykowało dla fanów TLOU kilka wyjątkowych tygodni?

Źródło: HBOsTheLastofUs

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper