Bloodborne Remaster w 4K i 60 fps dzięki SI i technologii. Ulepszona gra pokazuje potencjał

News
1315V
Bloodborne Remaster
Wojciech Gruszczyk | 23.05, 16:04

Bloodborne zadebiutował w 2015 roku i Sony wciąż nie potwierdziło plotek dotyczących opracowania remastera lub kontynuacji. Zamiast tego kolejny gracz postanowił sprawdzić, jak mogłaby wyglądać ulepszona wersja gry.

Bloodborne to dla wielu graczy jedna z najlepszych produkcji From Software, która jednak zdecydowanie za szybko trafiła do szuflady. Sony nadal nie potwierdza krążących od dawna plotek i nie ujawnia dalszych planów dotyczących tego IP, więc sytuację w swoje ręce wziął El Analista de Bits.

Hiszpański twórca wykorzystał SI oraz różne programy do ulepszenia Bloodborne – dzięki temu możemy sprawdzić, jak może wyglądać tytuł From Software w 60 klatkach na sekundę, w rozdzielczości 4K i z licznymi ulepszeniami wizualnymi. Twórca w tym wypadku nie tylko podbił obraz jakość efektów do 8K, ale zajął się również między innymi korektą kolorów. 

El Analista de Bits podkreślił, że początkowo zrobił podobny materiał z The Last of Us 2 i następnie Sony wydało aktualizację dla PlayStation 5, a później opracował identyczny film z Uncharted 4 i korporacja wrzuciła kolekcję na PS5. Autor ma nadzieję, że także tym razem uda mu się wywołać do tablicy japońską korporację. 

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper