Wiedźmin 3 na PS5 i XSX|S ze wstępnym terminem premiery. CD Projekt potwierdza szczegóły

News
4523V
Wiedźmin 3 next-gen
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 16:53

CD Projekt RED właśnie potwierdził ważną wiadomość. Wiedźmin 3: Dziki Gon nadal zmierza na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S, ale na premierę musimy zaczekać do końcówki roku. To bardzo duże opóźnienie względem pierwotnie założonych planów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon miał trafić na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S w 2021 roku, ale CD Projekt RED opóźnił aktualizację. Następnie projekt został odebrany rosyjskim deweloperom i ponownie przełożono jego datę premiery. Firma dotychczas nie zdradzała szczegółów, kiedy możemy spodziewać się aktualizacji, ale właśnie otrzymaliśmy wstępne informacje.

„Uczyńmy tę 7 rocznicę jeszcze lepszą, dobrze?

Z przyjemnością informujemy, że premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon nowej generacji jest planowana na czwarty kwartał 2022 roku.

Do zobaczenia na Szlaku, wiedźmini!”

Nie jest to dobra wiadomość dla fanów, którzy wierzyli, że produkcja otrzyma ulepszenia na początku drugiej połowy 2022 roku. Mam jednak wrażenie, że powinniśmy się cieszyć, ponieważ ulepszenia mają trafić na rynek w okresie od października do grudnia... Jeśli oczywiście nie pojawi się następne opóźnienie.

Teraz to CD Projekt RED pracuje nad usprawnieniem gry, jednak wciąż nie znamy dokładnych szczegółów czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Twórcy mogą teraz w spokoju korzystać z potencjału PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, więc możemy mieć nadzieję, że deweloperzy zadbają o piękną grafikę i wiele ulepszeń.

Wstępne szczegóły zdradza Marcin Momot:

„Jeśli chodzi o zawartość wersji Wiedźmina 3: Dziki Gon Next Gen, zawiera ona zarówno dodatki (Serca z kamienia + Krew i wino), wszystkie wcześniej wydane DLC i łatki + nowe DLC inspirowane serią Wiedźmin Netflix”.

Warto przypomnieć, że next-genowy Wiedźmin 3 zostanie udostępniony za darmo posiadaczom przygody na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: witchergame

Komentarze (138)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper