God of War x Simpsonowie zachwyca graczy. Modyfikacja otrzymała pełne udźwiękowienie

News
3055V
God of War x The Simpsons
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 14:30

Od początku 2022 roku God of War otrzymało wiele zróżnicowanych modyfikacji, jednak dopiero projekt OmegaFactory wzbudza pozytywne reakcje szerokiej publiki. Autor nie tylko przeniósł do gry nowe postacie, ale zadbał także o udźwiękowienie bohaterów, co znacząco wpływa na wrażenia.

Na rynku stale pojawiają się modyfikacje, które mają ubarwić rozgrywkę w znanych produkcjach, ale praca OmegaFactory zasługuje na wspomnienie. W God of War od Santa Monica Studio pojawił się Homer i Bart Simpsonowie, a dodatkowo główny bohater „The Simpsons” ma okazję zmierzyć się ze swoim największym wrogiem.

Zaprezentowany gameplay potwierdza, że choć część animacji nie jest dopracowana, a w niektórych sytuacjach ręce przenikają przez między innymi ciała, to jednak autor ubarwił rozgrywkę przez dodanie do pozycji znanych głosów. Wypowiedzi zostały odpowiednio wyselekcjonowane i dzięki temu pozytywnie wpływają na odbiór projektu.

Warto tutaj zwrócić uwagę, że modele postaci pochodzą z docenionego przez fanów serii The Simpsons: Hit and Run, dlatego wyglądaj trochę pokracznie, ale autorowi udało się dopasować Homera, Barta i ich rywala do nowego świata.

Źródło: IGN

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper