Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2014 13:28
Michel Ancel tworzy nowe studio - będzie Beyond Good & Evil 2!
717V

Michel Ancel tworzy nowe studio - będzie Beyond Good & Evil 2!

Od jak dawna czekamy na Beyond Good & Evil 2? Zdecydowanie za długo, ale dzisiaj otrzymaliśmy świetną wiadomość. Michel Ancel  twórca pierwowzoru – postanowił otworzyć nowe studio i zająć się tworzeniem tej produkcji! 

Jeśli mnie pamięć nie myli to 6 lat temu zapowiedziano Beyond Good & Evil 2. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele w branży gier, ale możliwe, że już niedługo otrzymamy pierwsze pozytywne informacje dotyczące tego projektu.

Tytuł będzie tworzony w Wild Sheep Studio, które co ciekawe pozostanie w bliskim kontakcie z Ubisoftem. Sam Ancel nadal będzie pracownikiem Ubisoft Montpellier.

W zeszłym roku otrzymaliśmy informację, że gra zostanie przebudowana od podstaw, ponieważ projekt był zbyt ambitny na siódmą generację.

„Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o szczegółach tego projektu, ale mogę powiedzieć, że Michel i Ubisoft Montpellier pracują na bazie podstawowych założeń BG&E, oni rozwijają coś, co może przekroczyć definicję określenia kontynuacji i wykorzystują technologie nowej generacji do dostarczenia naprawdę zaskakującej, innowacyjnej i wyjątkowej gry" - skomentował sytuację Xavier Poix, pracownik Ubisoftu.

Zapowiada się ciekawie! W końcu jest szansa, że otrzymamy wyśmienitą kontynuację tej niezwykłej opowieści. 

Źródło

Tagi: