Wiedźmin 3 ma 7 lat. Piękna grafika przypomina o premierze hitu

News
2051V
Wiedźmin 3 - 7 lat - CD Projekt RED
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 12:44

CD Projekt RED przypomina o premierze jednej z najważniejszych gier w historii i zdecydowanie jednego z największych faworytów do tytułu najmocniejszej produkcji poprzedniej generacji. Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już siedem lat, a my możemy oczekiwać na nową produkcję studia w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

19 maja 2015 roku CD Projekt RED był na szczycie. Wiedźmin 3: Dziki Gon okazał się gigantycznym sukcesem, gra zebrała oceny na poziomie 91-93% i gracze z całego świata zapoznawali się z przygodą Geralta. 

Produkcja zebrała 281 nagród Game of the Year i dopiero The Last of Us 2 udało się pobić ten wynik. CD Projekt RED zapewnił dwa bardzo rozbudowane i równie docenione dodatki, które pozwoliły nam poznać nowe historie i zatopić się w tym wyjątkowym świecie na kolejne godziny. 

Od tego czasu wiele się wydarzyło, ale pozostaje mieć nadzieję, że już wkrótce otrzymamy next-genowe wydanie Wiedźmina 3: Dziki Gon, a później CD Projekt RED rozpocznie kampanię promocyjną nowego Wiedźmina.

Trudno powiedzieć, jak wyglądałby dzisiaj świat, gdyby CD Projekt postanowił nie rozwijać Cyberpunka 2077, a skupił się na rozbudowaniu uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, ale pozostaje mieć nadzieję, że w odpowiednim momencie wiedźmin (kimkolwiek on będzie) wróci na szlak i pozwoli nam przeżyć kolejną niezapomnianą historię. 

CD Projekt RED opublikował krótką wiadomość:

„Dokładnie 7 lat temu odbyła się premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Dziękujemy Wam za wszystkie życzenia i pozytywne wiadomości w tym specjalnym dniu i na przestrzeni lat. 

Dzisiaj stawiamy wszystkim kolejkę w Karczmie Siedem Kotów!”

Wiedźmin 3 7 lat

Źródło: CD Projekt RED

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper