Call of Duty: Modern Warfare 2 zaczyna wyciekać. Gameplay w słabej jakości zwiastuje nadciągającą prezentację

News
2968V
Call of Duty Modern Warfare 2
Wojciech Gruszczyk | 19.05, 11:09

Już na początku przyszłego miesiąca mamy zobaczyć pierwszy gameplay z Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł jest właśnie testowany, a jeden z graczy postanowił pochwalić się dostępem do gry – materiał jest jednak w bardzo słabej jakości.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ma zadebiutować pod koniec 2022 roku, jednak od kilku miesięcy trwają bardzo aktywne testy, dzięki którym deweloperzy otrzymują cenne informacje zwrotne od graczy.

Wczoraj wieczorem pojawiły się pierwsze informacje dotyczące pojawienia się małych fragmentów rozgrywki z Call of Duty: Modern Warfare 2 – urywki nie pokazują tytułu w pełnej jakości, ale mają potwierdzać, że już wkrótce zobaczymy tytuł.

Twórcy wciąż testują Call of Duty: Modern Warfare 2, a przedstawione materiały mają pochodzić z listopada lub grudnia. Już w tym czasie tytuł prezentował dobrą jakość, a teraz deweloperzy mogą dopieszczać strzelankę.

Call of Duty: Modern Warfare 2 trafi na rynek w drugiej połowie roku i prawdopodobnie w zestawie otrzymamy także Call of Duty: Warzone 2. Wczoraj pojawiły się konkretne przecieki, które mają potwierdzać duże zmiany w strzelance.

Źródło: gamingintel

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper