Arma Reforger oficjalnie! Gra debiutuje dzisiaj na Xboksach i PC – znamy cenę i szczegóły

News
4330V
Arma Reforger
Wojciech Gruszczyk | 17.05, 19:27

Bohemia Interactive właśnie potwierdziło wszystkie plotki. Arma Reforger debiutuje i jeszcze dzisiaj gracze trafią na serwery, gdzie rozpoczną walkę z innymi sympatykami strzelania. Tytuł trafi na rynek w bardzo dobrej cenie.

Na początku tygodnia informowaliśmy o Arma Reforger, a teraz możemy potwierdzić wszystkie niezbędne szczegóły – gra została opracowana na nowym silniku Enfusion, który pozwoli graczom uczestniczyć w rywalizacji na wielką skalę. Deweloperzy przygotowali dużą (ponad 51 km2) mapę i pole bitwy pozwoli nam tworzyć zróżnicowane scenariusze.

Bohemia Interactive potwierdza ważny szczegół: „Arma Reforger to pierwszy krok na drodze do Arma 4 oraz wszechstronna, kreatywna i w pełni modyfikowalna platforma, stanowiąca zapowiedź tego, co nadejdzie w niedalekiej przyszłości”.

Arma Reforger jest dostępny od dzisiaj w programie Wczesnego Dostępu i produkcję kupimy za 99,99 zł na PC lub za 137 zł na Xboksy Series X|S. Jest to dobra cena, która powinna zachęcić wielu graczy do wypróbowania gry. Jest to pierwsza odsłona serii debiutująca jednocześnie na PC i konsolach Microsoftu, a jednocześnie zainteresowani skorzystają z narzędzi do tworzenia zawartości.

Arma Reforger zaproponuje graczom tryb „Conflict”, w którym gracze wezmą udział w „realistycznych walkach w dobie zimnej wojny jako żołnierze USA lub Armii Radzieckiej”. Podczas rozgrywki będziemy zdobywać pozycje, dominować na polu bitwy i współpracować z innymi żołnierzami.

Deweloperzy przygotowali także tryb „Game Master”, w którym będziemy kontrolować i tworzyć „unikalne misje”. Gracze otrzymają dostęp do edytora zadań i propozycja ma zapewnić graczom sporo frajdy.

Studio zadbało także o narzędzia Workbench, dzięki którym gracze będą projektować modyfikacje (nowe mechaniki, zasoby, tekstury i znacznie więcej), a zainteresowanych ma ograniczać jedynie „własna wyobraźnia”. Tytuł otrzyma także wsparcie Warsztatu Steam, na którym będziemy mogli udostępniać zawartość.

W galerii znajdziecie szereg screenów.

Studio zaprezentowało także "drogę do ARMA 4"

Źródło: Bohemia Interactive

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper