PS5 w promocji. Konsola z grami o 240 zł taniej

News
3229V
PlayStation 5 dostępność
Wojciech Gruszczyk | 17.05, 18:26

Już od dawna nie mogliśmy informować o takiej cenie PS5. Urządzenie Sony jest dostępny w promocji i możemy je kupić z rabatem sięgającym 240 zł. PlayStation 5 jest dostępne z dwoma grami opracowanymi przez PlayStation Studios.

Sony wciąż nie poradziło sobie z dużym zainteresowaniem PlayStation 5 i producent ujawnił w ostatnich dniach, że problemy z dostępnością PS5 będą trwać przynajmniej do 31 kwietnia 2023 roku. Firma zamierza przygotować znacznie więcej konsol względem poprzedniego roku finansowego, ale nadal nie wrzuci na rynek wystarczającej liczby, by zaspokoić oczekiwania klientów.

Dzisiaj możemy kupić PlayStation 5 za 2799 zł i choć to nadal jest zawyżona cena względem premiery w 2020 roku, to jednak musimy pamiętać, że w ostatnich dniach zdobycie PS5 za mniej niż 3000 zł jest sporym wyczynem. Prezentowany pakiet bez promocji można zgarnąć za 3039 zł.

W ofercie obok konsoli otrzymacie także Horizon Forbidden West oraz Gran Turismo 7 w edycjach na PlayStation 4 – warto pamiętać, że tylko ten pierwszy tytuł posiada bezpłatną aktualizację do wersji z PlayStation 5. W przypadku wyścigów PlayStation Studios musimy zapłacić 40 zł, by móc korzystać ze wszystkich atutów PS5.

Źródło: lowcygier

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper