The Boys 3 na krwawym zwiastunie. Amazon szykuje fanów na wielką historię

Filmy/seriale
1819V
The Boys 3
Wojciech Gruszczyk | 16.05.2022, 18:17

Amazon właśnie opublikował pełny zwiastun z 3. sezonu „The Boys”. Nadciąga wielka historia, która powinna szczególnie spodobać się fanom poprzednich historii – szykuje się wielka wojna. Na materiale pojawił się Jensen Ackles.

3 czerwca odbędzie się premiera trzech pierwszych odcinków „The Boys 3”, a wielkie zakończenie serii zostało zaplanowane na 8 lipca. W tym czasie widzowie zobaczą krwawą historię, w której Homelander (Antony Starr) musi poradzić sobie z własnymi demonami, a Billy Butcher (Karl Urban) w końcu otrzyma odpowiednie możliwości, by stanąć do walki z superbohaterami.

W historii pojawi się Soldier Boy, w którego wcielił się wspomniany Jensen Ackles – aktor w latach 2005-2020 wystąpił w 320 odcinkach „Nie z tego świata”. Jego postać jest podobno nawet potężniejsza od Homelandera.

Na zwiastunie nie zabrakło także Stana Edgara (Giancarlo Esposito), prezes Vought International, który potwierdza, że jego korporacja zrobi wszystko, by kontrolować świat.

Serial jest oparty na komiksie autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, którzy są producentami wykonawczymi adaptacji, a za produkcję odpowiada showrunner Eric Kripke („Nie z tego świata”). W 3. sezonie „The Boys” wystąpią również Jack Quaid, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie i Claudia Doumit.

Przeczytajcie nasze recenzje „The Boys” – pierwszy i drugi sezon.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper