Final Fantasy XVI coraz bliżej. Square Enix szykuje „kilka gier” i skupia się na „głównym IP”

News
713V
Final Fantasy XVI
Wojciech Gruszczyk | 13.05, 16:09

Już wkrótce otrzymamy szereg ciekawych informacji dla fanów Final Fantasy. Square Enix potwierdziło, że zamierza przedstawić szczegóły dotyczące świętowania 35-rocznicy serii i przedstawiciele firmy wspomnieli podczas konferencji o Final Fantasy XVI.

W ostatnich dniach pojawiło się kilka pozytywnych informacji na temat nadciągającej premiery Final Fantasy XVI i najwidoczniej Square Enix szykuje się do ujawnienia kilku produkcji. Wydawca i producent z Japonii potwierdził, że „wkrótce” przedstawi plany dotyczące świętowania 35-lecia marki Final Fantasy.

Korporacja podczas spotkania z inwestorami ujawniła, że ma „kilka nowych gier” na aktualny rok finansowy, a ogólne plany Square Enix są skoncentrowane wokół swojej najbardziej znanej serii. Możemy zatem oczekiwać, że firma pracuje nad kilkoma grami z uniwersum Final Fantasy, które już wkrótce zostaną ujawnione.

Nowości pojawią się „w tym lub w następnym miesiącu”, więc możemy oczekiwać, że już wkrótce Square Enix zaprosi graczy na wydarzenie lub pojawi się na imprezie partnera.

Square Enix potwierdziło również, że oczekiwania wobec Final Fantasy 16 są wysokie, a już wkrótce zostanie zaprezentowany nowy zwiastun gry.

To jak... Japończycy wykorzystają nieobecność Starfielda i Final Fantasy XVI zostanie wrzucony na rynek w listopadzie?

Źródło: VGC

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych