Gra o tron: Ród smoka na pierwszym zwiastunie! HBO pokazuje oczekiwaną historię

Filmy i seriale
2922V
Gra o tron ród smoka
Wojciech Gruszczyk | 05.05, 17:05

HBO właśnie zaprezentowało pierwszy materiał wideo z „Gra o tron: Ród smoka”. Nie musimy dłużej czekać, by zobaczyć w akcji bohaterów, którzy odegrają główne rolę w oczekiwanej opowieści rozwijającej świat George'a R.R. Martina.

Możemy mówić o dużym zaskoczeniu. HBO Max na początku przedstawiło głównych bohaterów historii, a właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który w znakomity sposób podgrzewa atmosferę przed nadciągającą opowieścią. Fani mogą nie tylko spojrzeć na postacie, ale... Końcówka w bardzo ciekawy sposób zapowiada wydarzenia.

HBO w końcu zaprezentowało prequel „Gry o tron”, który powinien zainteresować szeroką publikę – w końcu entuzjaści twórczości wspomnianego George'a R.R. Martina od lat czekają, by korporacja w należyty sposób wykorzystywała ten wyjątkowy świat opracowany przez pisarza.

HBO aktualnie nie zdradziło wielu konkretów dotyczących fabuły, jednak opublikowany materiał w bardzo dobry sposób przygotowuje na akcję – to naprawdę kawał dobrej zajawki, która może sprawić, że niektórzy fani zainteresują się „Grą o tron” przed premierą „Rodu smoka”.

Pierwszy odcinek serialu „Gra o tron: Ród smoka” zadebiutuje 22 sierpnia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych