Kontrolery aż palce lizać. Microsoft reklamuje z humorem nowe pady do Xbox Series X|S

News
1549V
Xbox
Bartosz Dawidowski | 28.04, 11:27

Microsoft zaprezentował w marcu specjalne, „wiosenne” wydania kontrolerów dla Xbox Series X|S. Firma przypomina nam o tych padach i jednocześnie pokazuje jeszcze jedną propozycję.

Kontrolery z serii Xbox Spring Collection doczekały się utrzymanej w humorystycznej konwencji reklamy. W krótkim filmiku gigant z Redmond przedstawia hardware, jakbyśmy mieli tu do czynienia ze smakowitymi produktami cukierniczymi. „Proszę nie umieszczajcie ich w działającym piekarniku (kazali nam to napisać prawnicy)” – głosi żartobliwy komunikat pod filmikiem.

W momencie gdy pojawiały się pierwsze informacje o Xbox Spring Collection, nie była jeszcze znana polska cena kontrolerów. Przedmioty trafiły teraz do polskiego Microsoft Store, gdzie wyceniane są w wersji Pink Lemonade, Lavender Swirl i Cotton Candy na 190 zł (z bezpłatną dostawą). Zamówienia można składać w tym miejscu.

To nie koniec hardware’owych atrakcji od Microsoftu. Firma wczoraj przedstawiła jeszcze jeden pad – tym razem w wydaniu „szkockim”. Taka sporządzona przez firmę konstrukcja nie jest jednak na sprzedaż. Poniższy filmik to wyraz przywiązania Microsoftu dla graczy ze Szkocji. Amerykańska firma przypomniała w nagraniu, że oferuje swoje gamingowe produkty w Szkocji już od 2002 r.

Źródło: https://news.microsoft.com/en-gb/2022/04/27/xbox-asked-a-scottish-kiltmaker-to-create-an-ultra-rare-custom-tartan-controller/

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper