Bethesda przenosi swoje gry na Steam i oferuje za darmo 2 starsze odsłony The Elder Scrolls

Gry
349V
TESO
Bartosz Dawidowski | 27.04.2022, 11:39

Od 27 kwietnia zaczyna się proces przenoszenia wszystkich pecetowych gier Bethesdy na Steam. By przypomnieć nam o tym wydarzeniu, firma oferuje gratisowe atrakcje.

Bethesda postanowiła przypomnieć nam o przeniesieniu swoich gier do biblioteki Steam w przyjemny sposób. Amerykański wydawca udostępnił za darmo na Steam dwie swoje starsze produkcje: The Elder Scrolls Arena i The Elder Scrolls II: Daggerfall.

Z dzisiejszej perspektywy Arena nie jest może specjalnie atrakcyjnym RPG-iem (gra oferująca ogromny, proceduralnie generowany świat, mocno się zestarzała). Na pewno natomiast warto dać szansę drugiej odsłonie flagowej serii Bethesdy. Daggerfall, która lepiej zniosła próbę czasu. Rzeczony tytuł z 1996 roku, zapewniający gigantyczny, sandboksowy świat, wciąż przykuwa do siebie świetnymi, bogatymi opcjami kreowania postaci i jej profesji/klasy według własnych preferencji.

Bethesda wydała ostatnio komunikat przypominający o tym, że nie wszystko odbędzie się przy przejściu na Steam automatycznie. Gracze chcący zachować zapisane save’y w pewnych grach będą musieli je przenieść manualnie – do klienta cyfrowej dystrybucji Valve. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1812390/The_Elder_Scrolls_II_Daggerfall/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper