Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2014 20:52
Rocksmith 2014 Edition trafi na PlayStation 4 i Xboksa One?
548V

Rocksmith 2014 Edition trafi na PlayStation 4 i Xboksa One?

Posiadacze ósmej generacji nadal wyczekują na grę muzyczną, dzięki której będą mogli odegrać kilka świetnych kawałków. Bardzo możliwe, że ten tytuł nadejdzie szybciej niż się spodziewaliśmy – właśnie pojawiła się informacja, że Ubisoft chce odgrzać Rocksmith 2014 Edition.

Rocksmith 2014 Edition pojawił się na włoskim Amazonie w wersjach na nowe konsole Microsoftu oraz Sony. Gra, która debiutowała w zeszłym roku, została wyceniona na prawie 90 euro! W tej sytuacji ten kotlecik może zainteresować wyłącznie zagorzałych fanów gitary.

W opisie znajdziemy informację, że wszyscy posiadacze Rocksmith 2014 Edition w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360 będą mogli przenieść DLC do produkcji na nową generację (PS3->PS4, X360->XOne). Wydaje się to dość oczywiste, ale w dzisiejszych czasach warto o tym wspomnieć – to na pewno dodatkowa motywacja dla graczy, którzy trzymają siódmą generację wyłącznie dla tego tytułu.

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość i jeśli ta plotka ma się potwierdzić, to szczegóły powinniśmy poznać w przeciągu najbliższego miesiąca. Tegoroczna edycja gamescom wydaje się świetnym miejscem na to ogłoszenie.

Jak zobaczycie poniżej – tytuł powinien zadebiutować 6 listopada 2014 roku. 

Źródło

Tagi: plotka Rocksmith 2014 Edition Ubisoft

Nie przegap