The Last of Us Remake w 2022 roku? Animator PlayStation wspomina o wielkich hitach

Plotka
2115V
The Last of Us Remake
Wojciech Gruszczyk | 19.04, 14:00

Sony wciąż nie ujawniło planów na drugą połowę 2022 roku, ale wśród niezapowiedzianych produkcji może znajdować się The Last of Us Remake. O nadciągających hitach wspomniał jeden z pracowników japońskiej korporacji.

Pod koniec 2022 roku Sony powinno zaoferować graczom God of War Ragnarok, ale aktualnie producent PlayStation nie wspomniał oficjalnie o żadnych konkretnych datach. Firma ma jednak szykować się do kilku dużych premier – o dobrych miesiącach dla PS5 i PS4 wspomniał Robert Morrison, weteran animacji.

Deweloper jest pewien, że PlayStation ma w tym roku jeszcze kilka hitów:

„Otrzymanie tego wspaniałego prezentu od zespołu Creative Arts z PlayStation było miłą niespodzianką. PlayStation ma w tym roku kilka hitów”.

Robert Morrison potwierdził, że od 3-5 lat pracuje nad tytułem, który wciąż nie został zapowiedziany i właśnie ten trop prowadzi do wspomnianego The Last of Us Remake, ponieważ animator pracuje w PlayStation Studios Visual Arts.

To podobno właśnie ten zespół zajmuje się The Last of Us Remake – redakcja VGC potwierdza, że otrzymała wiadomość, według którego prace nad odświeżeniem są „bliskie ukończenia”.

„Cześć #PortfolioDay Jestem Robert i czasami animuję postacie, które dostają lanie. Wszystko, co robię, to praca zespołowa. A w tym roku w końcu będę mógł wrzucać nowe rzeczy”

„Nie pracuję nad Ragnarokiem. Ale nad czymś równie fajnym”.

„To uczucie, gdy spędzasz nad pracą 3-5 lat, której nie możesz pokazać”

Deweloper sugeruje, że w 2022 roku będzie mógł w końcu ujawnić swoją pracę, co będzie możliwe po prezentacji czy też premierze produkcji. Jak wiadomo animatorzy czy też graficy chwalą się projektami już po debiucie tytułów – w tym czasie pokazują proces opracowania różnych elementów.

Nie możemy mieć pewności, że The Last of Us Remake zadebiutuje w 2022 roku, ale najwidoczniej Sony ma przynajmniej jedną dużą grę rozwijaną przez PlayStation Studios Visual Arts, nad którą prace trwają od kilku lat.

Źródło: VGC

Komentarze (140)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych