Diablo 2 Resurrected z bardzo dobrym wynikiem sprzedaży. Blizzard potwierdził oficjalny rezultat gry

News
1412V
Quiz wiedzy o grze Diablo 2
Wojciech Gruszczyk | 15.04, 20:04

Twórcy Diablo 2 Resurrected nie mogli mówić o spokojnej premierze, ponieważ przez całą końcówkę ubiegłego roku deweloperzy mierzyli się z licznymi problemami związanymi z grą. Mimo to tytuł osiągnął dobry start i deweloperzy mają bazę użytkowników, dla której mogą rozwijać klasyk.

Diablo 2 Resurrected zadebiutowało we wrześniu ubiegłego roku, ale mogliśmy podejrzewać, że produkcja będzie mierzyć się z pewnymi problemami. Przed premierą nie otrzymaliśmy wielu recenzji, a pierwsze informacje o niedogodnościach pojawiły się w dniu debiutu – serwery zostały zmiażdżone przez licznych fanów serii, którzy chcieli zalogować się do gry i rozpocząć rozwijanie bohaterów.

Twórcy długo mierzyli się z naprawą sytuacji, ale zespołowi udało się nie tylko wyeliminować błędy, ale jak dzisiaj zapowiadaliśmy – Diablo 2 Resurrected został rozbudowany o pierwszą dużą aktualizację, a wkrótce ruszą rankingowe starcia.

Teraz możemy potwierdzić kolejną pozytywną wiadomość: gracze kupili ponad 5 mln egzemplarzy Diablo 2 Resurrected. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę problemy.

Blizzard może teraz w spokoju rozwijać klasyk i dbać o nowe elementy – możemy mieć nadzieję, że zespół wkrótce przedstawi większe plany dotyczące pozycji. Tytuł może odegrać ważną rolę przed premierą Diablo 4, ponieważ społeczność ma teraz miejsce, gdzie może spędzać wolny czas w oczekiwaniu na nadejście kontynuacji.

Źródło: windowscentral

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych