Twórcy God of War Ragnarok jeszcze raz zaprzeczają plotce o przełożeniu premiery oczekiwanej gry

News
1027V
God of War
Wojciech Gruszczyk | 04.04, 18:59

Kratos powróci w 2022 roku? Najwidoczniej tak, ponieważ Santa Monica Studio opublikowało jeszcze jedną wiadomość, dzięki której deweloperzy podkreślają, by gracze nie wierzyli w nieprawdziwe informacje dotyczące przełożenia premiery God of War Ragnarok.

W weekend jeden ze znajomych podesłał mi wiadomość z jednym słowem: „widziałeś?”. Był to post na Twitterze, według którego God of War Ragnarok nie zadebiutuje w 2022 roku i tytuł w przyszłym roku trafi na PS5, PS4 i PC. Deweloperzy rzekomo informowali, że choć konsolowe wydanie pozycji jest gotowe, to jednak chcą dopracować edycję na komputery osobiste i potrzebują więcej czasu.

Post był przesyłany do kolejnych graczy, więc trafił także do deweloperów, którzy postanowili raz na zawsze uciąć spekulacje podkreślając, by gracze dokładnie sprawdzali źródła otrzymywanych wiadomości:

„Szybkie przypomnienie, że jeśli wiadomość nie pochodzi z tego konta (z oznaczeniem), to nie jest to oficjalna informacja dotycząca God of War.

Nie udostępniamy dzisiaj żadnych aktualizacji, więc miej to na uwadze, patrząc na chaos primaaprilisowy na Twitterze.

Dziękujemy Wam!”

Wiadomość o przełożeniu debiutu Santa Monica Studio została opublikowana w piątek, więc część sympatyków IP zrozumiało, że jest to wyłącznie żart z okazji 1 kwietnia, jednak niestety nie wszyscy byli tak uważni. W tej sytuacji twórcy postanowili wydać powyższe oświadczenie.

Jeśli God of War Ragnarok ma zadebiutować w 2022 roku, to Sony powinno w następnych miesiącach zadbać o konkretną prezentację gry.

Sprawdźcie, jak wyglądał wspomniany post:

God of War Rangnarok - fejk

Źródło: SonySantaMonica

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper