Minionki: wejście Gru na pełnym zwiastunie. Universal Pictures potwierdza datę premiery

Filmy/seriale
1723V
Minionki: wejście Gru
Wojciech Gruszczyk | 30.03.2022, 20:27

Już 1 lipca fani Minionków zapoznają się z zupełnie nową historią. Universal Pictures jest gotowe na potwierdzenie szczegółów premiery i najwidoczniej tym razem animacja „Minionki: wejście Gru” nie zaliczy opóźnienia.

Illumination zakończyło prace nad „Minionki: wejście Gru” kilka lat temu, ponieważ już 3 lipca 2020 roku produkcja miała trafić na wielki ekran. Universal Pictures zdaje sobie jednak sprawę z siły IP, więc w obliczu pandemii zdecydowano się opóźnić premierę o dwa lata – teraz możemy potwierdzić, że animacja zadebiutuje w Polsce 1 lipca.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Minionki: wejście Gru” zapowiada się naprawdę interesująco, ponieważ widzowie poznają losy młodego, głównego bohatera – 12-letni Felonius Gru zamierza dołączyć do grupy superzłoczyńców. W ten sposób otrzymamy historię o początkach jego przestępczej działalności.

„Minionki” to niezwykle popularna marka – opracowanie czterech filmów kosztowało zaledwie 299 mln dolarów, a produkcje zarobiły łącznie 3,7 mld dolarów.

Możemy podejrzewać, że premiera „Minionki: wejście Gru” będzie dużym wydarzeniem dla całego Universal Pictures oraz Illumination. To właśnie ta druga ekipa odpowiada za film „Mario”, który według planów ma zadebiutować 21 grudnia 2022 roku. Promocja historii może rozpocząć się już po premierze najnowszych Minionków.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Jakoś to będzie”, „Transformers botbots” i „Bridgertonowie” (2 sezon).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper