The Sea Beast na zwiastunie. Netflix pokazał animację od twórcy Vaiany i Wielkiej Szóstki

Filmy i seriale
764V
The Sea Beast
Wojciech Gruszczyk | 30.03, 14:29

Netflix wkrótce może zaprezentować widzom ciekawą animację. „The Sea Beast” zapowiada przyjemną opowieść, która może zainteresować między innymi fanów „Vaiany” – poznaliśmy datę premiery produkcji.

8 lipca zadebiutuje „The Sea Beast”, czyli najnowsza animacja Chrisa Williamsa, reżysera nagrodzonej Oscarem „Wielkiej Szóstki”, który pracował także nad „Piorun” i stworzył historię dla wspomnianej „Vaiany”.

To nazwisko zobowiązuje, więc widzowie mogą liczyć, że „The Sea Beast” będzie przynajmniej porządną animacją, która zaoferuje widzom przyjemny wieczór w gronie bliskich. Tytuł zaproponuje widzom podróż w miejsce, gdzie kończy się mapa, a zaczyna prawdziwa przygoda.

„W czasach, gdy przerażające bestie grasowały po morzach, łowcy potworów byli znanymi bohaterami - a żaden z nich nie był bardziej uwielbiany niż wielki Jacob Holland. Kiedy jednak młoda Maisie Brumble trafia na jego słynny statek, zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca. Razem wyruszają w epicką podróż na niezbadane wody i tworzą historię”.

Na papierze i pierwszym zwiastunie wygląda to naprawdę przyjemnie, ale z ostatecznym werdyktem musimy się wstrzymać do momentu premiery. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku Netflix zaproponował widzom kapitalny „Mitchellowie kontra maszyny”, ale akurat ta animacja była wykupiona przez platformę – za produkcję odpowiadało Sony.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Jakoś to będzie”, „Transformers botbots” i „Bridgertonowie” (2 sezon).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper