Bloodborne Kart powstanie. Twórczyni Bloodborne PSX Demake pokazała teaser

News
799V
Bloodborne Kart
Wojciech Gruszczyk | 25.03, 14:29

11 miesięcy temu Lilith Walther opublikowała prezentację Bloodborne Kart i choć twórczyni podkreśliła, że jest to wyłącznie żart z okazji 1 kwietnia, to jednak jej praca cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że nie brakowało graczy, którzy powiedzieli wprost – chcemy w to zagrać. Teraz możemy potwierdzić, że gra faktycznie powstanie.

Bloodborne PSX Demake trafił do graczy kilka tygodni temu i produkcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Lilith Walther najwidoczniej nie ma dość uniwersum stworzonego przez From Software i twórczyni zamierza zrealizować Bloodborne Kart. Pełnoprawna gra będzie dostępna za darmo, ponieważ dzięki temu autorka może w pewien sposób inspirować się IP Sony, ale wiele na to wskazuje, że już wkrótce zapoznamy się z wyścigami.

Bloodborne Kart był wyłącznie żartem na prima aprilis, a teraz gracze mogą wyczekiwać na kolejną pozycję od „FanSoftware”. Klasycznie Lilith Walther podaje, że tytuł zadebiutuje, gdy będzie gotowy i raczej akurat w tym wypadku nie musimy obawiać się wielokrotnego przekładania premiery.

Aktualnie nie otrzymaliśmy większych szczegółów na temat trybów, pojazdów czy też tras, jednak szczegóły powinny pojawić się w następnych miesiącach. Możemy mieć jednak pewność, że Lilith Walther zapewni fanom Bloodborna sporo przyjemnej zabawy.

Zobaczcie także wspomniany żart: 

Źródło: Eurogamer

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper