Bloodborne ma 7 lat. Gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu Return to Yharnam

News
2818V
Bloodborne od From Software
Wojciech Gruszczyk | 24.03, 16:56

24 marca 2015 roku wyłącznie na PS4 zadebiutował Bloodborne. Sony od tego czasu nie zadbało o nową produkcję z serii, ale fani pamiętają o wielkim dniu i ruszyło kolejne wydarzenie Return to Yharnam. Społeczność zachęca do gry w krwawą pozycję.

Bloodborne zadebiutował tylko na PlayStation 4 i choć w ostatnich miesiącach pojawiło się kilka plotek dotyczących prac nad odświeżeniem gry oraz nawet pełnoprawną kontynuacją, to jednak Sony wciąż nie potwierdziło żadnych planów dotyczących IP.

Jak wiadomo From Software ostatnio świętowało wielki sukces Elden Ring, ale społeczność Bloodborne wciąż pamięta o produkcji i rozpoczęło się kolejne wydarzenie Return to Yharnam.

Jest to specjalny projekt fanów, którzy na Discordzie zachęcają wszystkich graczy do powrotu do Bloodborne – sympatycy od dzisiaj do 7 kwietnia mają grać w krwawy tytuł i choć organizatorzy nie przedstawiają żadnych konkretnych założeń, to jednak zachęcają do między innymi stworzenia nowej postaci, otwarcia matchmakingu, by móc spotkać jak największą liczbę entuzjastów IP i zostawiania wiadomości „You’re in the know, right” w HUB-ie i głosowania na te pozostawione przez innych graczy.

Aktualnie jednak nie wiemy, jak będzie wyglądać przyszłość Bloodborne. Sony na pewno dostrzega zainteresowanie graczy, jednak wciąż nie otrzymujemy pozytywnych informacji dotyczących prac nad nowym projektem związanym z tą marką.

Jak wspominacie premierę Bloodborne?

Źródło: Destructoid

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper