Fallout 76. Bethesda będzie rozwijać grę przez 5 najbliższych lat. Dalekosiężne plany wydawcy

Gry
763V
Fallout 76 2022
Bartosz Dawidowski | 08.03.2022, 13:41

Ostatnio Bethesda uruchomiła w Fallout 76 inwazję kosmitów, przy okazji przedstawiając plan zasypywania nas darmowymi aktualizacjami w całym 2022 roku. Okazuje się, że to tylko rozgrzewka.

Można narzekać na jakość Fallout 76 (szczególnie, że gra na bazowych modelach konsol wciąż ma spore problemy z frameratem). Nie da się jednak odmówić wydawcy gry zaangażowania w jej rozwijanie – głównie z pomocą darmowych rozszerzeń (nawet tak wielki dodatek jak Wastelanders został udostępniony posiadaczom gry za darmo).

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz Bethesda zaczyna już mówić o kolejnych latach wspierania Fallout 76. Główny projektant gry powiedział w rozmowie z serwisem AusGamers, że w studiu są już plany rozszerzeń dla Fallout 76 wydawanych w okresie najbliższych 5 lat.

„Pracuję nad 5-letnim harmonogramem nowości. Mamy dalekosiężne plany. Pewne rzeczy będą się jeszcze zmieniać, bo chcemy uwzględniać sugestie graczy. (...) Jesteśmy w pełni zdeterminowani, by aktualizować i rozwijać Fallout 76. Mamy już przygotowanych, lub w fazie projektowej, masę fajnych rzeczy, które nie mogę się doczekać, by pokazać fanom. Są to również rzeczy wykraczające poza ten rok” – powiedział Mark Tucker, główny projektant Fallout 76.

Osoby szalejące w Appalachach mają zatem czego wyczekiwać. Przypominam, że ostatnio w Fallout 76 pojawili się agresywni kosmici. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: https://wccftech.com/fallout-76-has-a-five-year-internal-roadmap-says-bethesda/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper