Yakuza 8 nie jest jedynym tytułem, nad którym pracuje RGG Studio. Twórcy działają przy kilku projektach

News
746V
Yakuza
Kajetan Węsierski | 05.03, 12:30

Studio Ryu Ga Gotoku ma za sobą niezwykle udane kilka lat. Udało im się wejść na poziom, gdzie słyszał oni praktycznie każdy fan gier wideo na świecie. Choć ich pierwsze podejścia do swojej kultowej serii - mowa oczywiście o Yakuzie - nie wyszły daleko poza Kraj Kwitnącej Wiśni, to ponownie podejście (z odświeżeniami i całymi kolekcjami na poprzednią generację) wyszło już znacznie lepiej i rozeszło się niebywale szeroko.

To sprawia, że to oni teraz mogą rozdawać karty. I jak wynika z wywiadu, którego udzielił reżyser studia, Masayoshi Yokoyama, doskonale zdają sobie z tego sprawę. Twórca zdradził, że cała ekipa pracuje obecnie bardzo ciężko nad nowymi projektami i gdy tylko będą mogli, na pewno podrzucą jakiekolwiek informacje na ich temat. Wspomniał przy tym, że choć mogą potwierdzić wyłącznie prace na Yakuzą 8, to działają przy kilku innych pozycjach, które zaskoczą wszystkich

Jedynym [projektem - przyp. red.], o którym mogę teraz porozmawiać, jest Yakuza 8, ale mamy wiele niezapowiedzianych tytułów, które są obecnie w fazie rozwoju. W pewnym momencie będę mógł zdradzić kilka rzeczy, które moim zdaniem wszystkich was zaskoczą, więc po prostu czekajcie!

Twórcy podlegający pod SEGĘ udowodnili już niejednokrotnie w minionych latach, że warto im zaufać - wyszła im nawet swego rodzaju wariacja na temat Yakuzy przy okazji ostatniej z odsłon. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po ich myśli, a my rzeczywiście dostaniemy niedługo pierwsze konkrety w kwestii nadchodzących dzieł od RGG Studio. Osobiście czekam bardzo mocno - jak to wygląda u Was?

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper