Fallout 76 z wielkimi planami na 2022 rok. Bethesda prezentuje szczegóły nadchodzących aktualizacji

Gry
2403V
Fallout 76 2022
Igor Chrzanowski | 21.02.2022, 18:40

Początki Fallouta 76 nie były zbyt proste, aczkolwiek produkcja Bethesdy wyszła na prostą i jest aktualnie naprawdę dobrą, bardzo przyzwoitą przygodą, po którą warto sięgnąć niezależnie od tego, czy jest się wieloletnim fanem uniwersum czy też nie. Teraz Bethesda pokazuje plany rozwoju gry na 2022 rok!

Po bardzo udanym 2021 roku, amerykanie szykują się do wzmożonej ofensywy na następne 12 miesięcy, dzięki czemu miłośnicy Fallouta 76 otrzymają do swojej dyspozycji aż 4 ogromne rozszerzenia zawartości i nowe wątki fabularne. Całość podzielono na kwartalne przedziały, więc każda nowa pora roku, otrzyma dedykowany sobie pakiet dodatków. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Tak w oficjalnym komunikacie nadchodzącą zawartość prezentuje sama Bethesda. 

WIOSNA
W Najeźdźcach z zaświatów Appalachy zostaną oblężone przez siły nie z tego świata. Pojawią się zupełnie nowe wydarzenia publiczne, a nawet losowe spotkania (trzeciego stopnia), a wy będziecie musieli odeprzeć zagrożenie, korzystając z pomocy sojuszników. Wiosną pojawi się także aktualizacja Fallout Worlds, dodająca możliwość zdobywania punktów S.C.O.R.E., a także udostępniony zostanie 8 sezon: Lepsze życie pod ziemią!

LATO
Załóżcie najlepsze pancerze, chwyćcie za najlepszą broń i skorzystajcie z najlepszych kart profitów. Ruszajcie do boju, kiedy to w Appalachach pojawią się nowe wydarzenia publiczne, w tym Przetestuj swój metal z areną walki zabójczych automatów! Latem pojawią się także ulepszenia postępów planszy S.C.O.R.E. w Fallout 1st oraz nowy sezon.

JESIEŃ
W Wyprawach: Dzióra wyruszycie poza granice Appalachów! Odwiedźcie postnuklearny Pittsburgh i zmierzcie się z nowymi misjami, spotkajcie nowych NPC, walczcie z nowymi wrogami i oczywiście – zgarnijcie nowe nagrody. Oprócz Dzióry gracze mogą też spodziewać się nowego sezonu!

ZIMA
Najbardziej gazowane show na Ziemi przybywa w Appalachy! Objazdowy Nuka World zatrzyma się w waszej okolicy, a wraz z nim pojawi się nowy sezon, wydarzenia publiczne i boss regionu! Zapraszamy, nie przegapcie dobrej zabawy.

Mamy nadzieję, że nie możecie się już doczekać kolejnego roku, pełnego zadań, budowy C.A.M.P. i nie tylko. Jeśli dopiero do nas dołączyliście, to świetny moment! Zbierzcie kilku znajomych, spakujcie torby i ruszajcie na napromieniowane pustkowie Appalachów – już dziś w Falloucie 76!

Przez najbliższy rok otrzymamy zatem następującą zawartość:

  • Cztery nowe sezony
  • Aktualizację Fallout Worlds
  • Nowe wydarzenia publiczne
  • Ulepszenie planszy S.C.O.R.E. dla abonentów Fallout 1st
  • Nowe misje i nagrody
  • Nowe rajdy ze świeżymi bossami 

Fallout 76 2022 Roadmap

 

Źródło: Bethesda

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper