BioShock na Netflix oficjalnie! Platforma opracuje nową produkcję w znanym IP

Filmy i seriale
1913V
Bioshock Netflix
Wojciech Gruszczyk | 15.02, 18:08

Netflix właśnie potwierdził ekscytującą plotkę. Platforma opracowuje nową produkcję w uniwersum BioShocka. Gracze mogą liczyć na opowieść, która może zostać połączona z nadciągającym powrotem serii od Cloud Chamber.

Od kilku dni pojawiały się przecieki, które właśnie zostały potwierdzone. „BioShock” trafi na Netflix, ponieważ streamingowy gigant nawiązał współpracę z 2K oraz Take-Two, by opracować nową pozycję.

„BioShock” na Netflix będzie filmową adaptacją, jednak przynajmniej aktualnie nie otrzymaliśmy wielu szczegółów dotyczących projektu. Mimo wszystko jest to ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo wewnętrzny zespół Take-Two ma pracować nad odświeżeniem serii BioShock i w przyszłości zadebiutuje zupełnie nowa odsłona.

Gra i film mogą w ciekawy sposób rozbudować tę markę – sytuację wykorzystało 2K, które przypomniało, że Cloud Chamber pracuje nad nową produkcją i deweloperzy poszukują utalentowanych twórców. 

Sytuacja jest ciekawa, ponieważ firmy nie mówią o jednym filmie, a „kinowym uniwersum”. Za produkcję widowiska mają odpowiadać Vertigo Entertainment i Take-Two.

Źródło: hollywoodreporter

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper