Doctor Strange 2 rozbije bank! Znakomity zwiastun wprowadzi X-Mena do MCU?

Filmy i seriale
9031V
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Iza Łęcka | 14.02, 07:38

Marvel zrzucił bombę podczas Super Bowl. Najnowszy zwiastun „Doktor Strange w multiwersum obłędu” potwierdza intrygujące wątki i może zapowiadać wyczekiwane od lat spotkanie. Fani MCU snują domysły na temat głosu jednej z postaci.

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” jest następną produkcją Marvel Cinematic Universe, która ma sporą szansę odnieść ogromny sukces i wprowadzić na wielki ekran nowych bohaterów. Po wydarzeniach znanych z ostatniego widowiska wiadomo, że główny bohater będzie musiał zmagać się z kolejnym wyzwaniem i poniesie konsekwencje ostatnich działań – dzięki czemu scenarzyści MCU będą mieli duże pole do popisu i możliwość wprowadzenia wielu nowych postaci.

W „Doktor Strange w multiwersum obłędu” zagra Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Elizabeth Olsen, ale zobaczymy także Xochitl Gomez (jako America Chavez) i Michaela Stuhlbarga (Dr. Nicodemus West).

Film będzie kontynuował wątek fatalnej decyzji podjętej przez bohatera, który otworzył multiwersum w „Spider-Man No Way Home”, a trailer wskazuje, że stanie przed sądem. W przytoczonym fragmencie materiału pojawia się tajemniczy głos, który mówi „Powiedzmy mu prawdę” – według wielu entuzjastów słyszymy Patricka Stewarta, aktora wcześniej wcielającego się w Charlesa Xaviera, a „Doktor Strange w multiwersum obłędu” otworzy drzwi dla X-Menów. Profesor X byłby okazałym i bardzo interesującym wzmocnieniem katalogu postaci z aktualnej fazy MCU.

Najnowsze widowisko zostało wyreżyserowane przez Sama Raimiego (autor trylogii „Spider-Mana”), natomiast za scenariusz odpowiedzialny jest Michael Waldron („Loki”). Debiut produkcji zaplanowany jest na 6 maja 2022 roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper