God of War notuje znakomity wynik na PC. Kolejni gracze poznają historię Kratosa

News
1028V
God of war PC
Wojciech Gruszczyk | 11.02, 13:15

Santa Monica Studio odniosło kolejny sukces i God of War notuje znakomitą sprzedaż na PC. Najnowsze dane ze Steam sugerują, że produkcja przekroczyła kolejny kamień milowy. Sony powinno coraz chętniej oferować gry na komputerach osobistych.

God of War trafiło na PC i produkcja Santa Monica Studio zebrała wiele pochwał od dziennikarzy z całego świata. Sony jeszcze nie potwierdziło oficjalnych wyników sprzedaży żadnej ze swoich pozycji z komputerów osobistych, ale najnowsze dane ze SteamSpy potwierdzają bardzo ciekawą sytuację.

God of War tylko na platformie Valve ma już ponad 2 mln użytkowników. Nie możemy potwierdzić dokładnej sprzedaży (w końcu gra jest także dostępna na Epic Games Store), jednak patrząc na okoliczności – jest to naprawdę duży sukces.

God of War PC - Steam 2 mln

Przygoda Kratosa trafiła na PS4 w 2018 roku, produkcja jest dostępna za darmo dla klientów PS5 (dzięki PS Plus Collection), a dzięki licznym promocjom można ją kupić w znacznie lepszej cenie niż wydanie na PC. Mimo to gracze chętnie zapoznają się z najnowszym wydaniem.

Takie rezultaty powinny zachęcić Sony do działania, bo możemy mieć pewność, że takie produkcje jak Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart czy też Gran Turismo również zostaną ciepło przyjęte przez nową publikę.

W najbliższym czasie na PC zadebiutuje Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei, ale możemy się spodziewać, że Sony przygotowuje już kolejne porty, które w przyszłości zostaną ujawnione.

Przeczytajcie naszą recenzję God of War.

Źródło: dsogaming

Komentarze (110)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper